Sepetim

U-POWER SAFE S3 SRC

Stokta var
Stok Kodu
AK 0777
Görüntüleme: 121
224,00 ₺

Upower Saya: Suya dayanıklı baskılı cilt deri

Upower Astar:WingTex astar; Yüksek nefes alabilirlik özelliğine sahip yeni özel hava kanallı astar. Özel mikro hücre yapısı sayesinde nemi ve ısıyı absorbe ederek dışarı atarken, özel dolgulu yapısı sayesinde kullanıcıya ultra konfor sağlamaktadır.

Upower Koruyucu Burun: Çelik burunlu iş ayakkabısı

Upower Ara Taban: Çelik ara taban

Upower Tabanlık: Ergo Dry ayak yapısı morfolojisi çalışması ile ortaya çıkan, özel tekstil kumaş kaplamalı çift yoğunluklu PE ve EVA destekli anatomik ayakkabı tabanlığı, sürekli kuru ve serin tutan, anti-statik, anati- bakteriyel anatomik tabanlık

Upower Orta Taban: Konfor sağlayan düşük yoğunluklu PU orta taban

Upower Dış Taban: PU/PU Çift yoğunluklu darbe emici taban Tutunma ve kavramayı arttıran yavli ve setli ön bloklar, darbe emici stres azaltıcı hücre çift darbe emici taban, tırmanma performansını arttırıcı dişli profiller, darbe emici sres azaltıcı hava yastığı hücresi yapısına sahiptir.

Upower Kalıp: Ayak yapısı, ayakkabı kullanım esnasında, en zor şartlar altında detaylı incelenerek, Natural Confort 11 kalıp sistemi geliştirilmiştir. Sistem gün boyunca ayakla uyumlu rahat ve sorunsuz bir ayakkabı kullanımı sunmaktadır.

Stress Out Sistem: Ayağa stresi ortadan kaldıran, yürürken konfor sağlamak için tasarlanmış, özel yastıklı dil sistemi.Bu sistem dile yerleştirilen farklı yoğunluklarda ki padlerin kombinasyonu ile anatomik destek bölümlerinden, orijinal LYCRA malzemesi kullanılarak tasarlanmıştır. Estetik ile teknolojinin karışımı ve sonuç olağanüstü.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :U-POWER SAFE S3 SRC
Puanınız