Sepetim

U-POWER CORNER S3 SRC

Stokta var
Stok Kodu
AK 0679
Görüntüleme: 229
293,00 ₺

Upower Saya: Suya dayanıklı, topuk ve burun By-cast malzeme destekli karbon takviyeli analin deri

Upower Astar: WingTex astar; Yüksek nefes alabilirlik özelliğine sahip yeni özel hava kanallı astar. Özel mikro hücre yapısı sayesinde nemi ve ısıyı absorbe ederek dışarı atarken, özel dolgulu yapısı sayesinde kullanıcıya ultra konfor sağlamaktadır.

Upower Kompozit Burun: Nefes alabilen su geçirmez mabranlı, gözenekli Air Toe Kompozit burun koruyucu asimetrik gözenekleri ve su geçirmeyen, nefes alabilen mebran yapısıyla yoğun kullanım sonrasında bile ayağın kuru ve serin kalmasını sağlarken en yüksek güvenlik standartlarını da karşılar. (Kompozit Burun Ağırlığı: 50gr dır.)

Upower Ara Taban: Save Flex Plus ara taban; özel non-metallic ( metal içermeyen ara taban ) batma-delinme dirençli ara taban, klasik çelik ara tabana göre çok hafif, esnek olmakla beraber, ayakkabının sayasına direk dikildiğinden dolayıtüm taban için tam bir koruma sağlamaktadır. Upower Orta Taban:Konfor sağlayan düşük yoğunluklu PU orta taban

Upower Dış Taban: PU/PU Çift yoğunluklu darbe emici taban En ISO 20345:2004 Tutunma ve kavramayı arttıran Yivli setli ön bloklar Darbe emici ve stres azaltıcı hücre Çift darbe emici taban Tırmanma performansını arttırıcı dişli profiller Darbe emici stres azaltıcı havayastığı hücresi

Upower Kalıp: Ayak yapısı, ayakkabı kullanım esanasında, en zor şartlar altında detaylı incelenerek, Natural Confort 11 kalıp sistemi geliştirilmiştir. Sistem gün boyunca ayakla uyumlu rahat ve sorunsuz bir ayakkabıkullanımı sunmaktadır.

Stress Out Sistem: Ayağa stresi ortadan kaldıran, yürüken konfor sağlamak için tasarlanmış, özel yastıklı dil sistemi.Bu sistem dile yerleştirilen farklı yoğunlukllardaki padlerin kombinasyonu ile anatomik destek bölümlerinden, orjinal LYCRA malzemesi kullanılarak tasarlanmıştır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumladığınız ürün :U-POWER CORNER S3 SRC
Puanınız