Sepetim

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu ?

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır. 

Kargo ücreti ne kadar ?

prosez.com.tr ( PSE Safety Equıpment ) siparişlerinde 300 TL üzeri siparişleriniz PTT Kargo , Sürat Kargo ile Türkiye'nin her yerine ücretsiz gönderilir. 300 TL'nin altındaki siparişlerde 13,75 TL kargo ücreti sipariş esnasında alınmaktadır. Kargo ücreti prosez.com.tr ( PSE Safety Equıpment ) den verdiğiniz sipariş esnasında ödeme sayfasında satın alacağınız ürünle birlikte ödenir. Ayrıca kargo görevlisine ücret ödemezsiniz.

Kupon ve çekler kargo kampanyası ile birleştirilemez.

Siparişini verdiğim ürün ne zaman kargoya verilir , ne kadar sürede elime geçer ?

prosez.com.tr ( PSE Safety Equıpment ) ' nin kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı PTT ve Sürat Kargo ' dur. Sitemizden vereceğiniz siparişler , Bu Kargoların güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. prosez.com.tr ( PSE Safety Equıpment ) , aldığınız ürünleri size mümkün olan en kısa süre içerisinde ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir. Elimizde mevcutta bulunan ürünlerin kargoya teslim süresi maksimum 1 - 2 iş günüdür. Stoklarımızda bulunmayan ürünlerin bizden çıkış süresi 3 - 5 iş günü arasında değişmektedir. Bu kapsamda ödemesi tamamlanarak onaylanmış siparişleriniz en geç 7 iş günü içerisinde kargo firmamıza paketlenmiş olarak teslim edilir. Kampanya dönemlerinde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir. Kargo firması tarafından teslimat süresi , teslimat adresinin özel koşullarına (dağıtım kısıtı olan bölgeler , mobil şubeler ) bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kıbrıs , Adalar , köy ve kasabalara bağlı kargoların teslimatı bulunmamaktadır. Resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır. Ayrıca , siparişiniz kargoya verildiği zaman , sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat e-postası otomatik olarak gönderilecektir.  Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir , Hesabım > Siparişlerim sayfasına girerek de siparişinizin durumunu rahatça görebilirsiniz. Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. Bu süre teslim almak istediğiniz noktanın durumuna göre siparişinizin onaylanmasına müteakip 3 iş günü ( büyük il merkezleri ) ile 10 iş günü arasında değişebilmektedir.  

Siparişimin ne zaman kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim ?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir ve Hesabım > Siparişlerim sayfanızdan siparişinizin durumunu rahatça görebilirsiniz.

Teslimatlarım gecikirse ne yapmalıyım ?

Eğer ürününüz , en geç 10 iş günü içerisinde adresine ulaşmazsa prosez.com.tr ( PSE Safety Equıpment ) mail adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası atabilir ya da 0 258 24 24 324 numaralı Prosez İş Sağlığı ve Güvenliği Ekipmanları San.Tic.Ltd.Şti telefon hattından Müşteri Hizmetleri Temsilcimiz ile görüşerek gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

Siparişini verdiğim ürünü kim teslim edecek?

prosez.com.tr ( PSE Safety Equıpment ) ' nin bu konudaki çözüm ortağı PTT Kargo ' dur. Siparişlerinizin gönderimi , UPS güvencesiyle hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Neden hasarlı ve şüpheli görülen paketleri teslim almamalıyım?

Siparişiniz size ulaştığında , eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip , en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz. Eğer böyle bir paketi , teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz , taşıma sırasında gerçekleşen hasar , kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durumda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır. 

Siparişimle birlikte faturam gelmedi , ne yapmalıyım ?

Siparişleriniz , siz aksini talep etmediğiniz sürece , faturalarıyla beraber gönderilir. Eğer faturanız siparişinizle beraber size teslim edilmediyse , lütfen kargo görevlisinden faturanızı isteyiniz. Faturanızın size teslim edilmemesi halinde , lütfen görevli kişiye tutanak tutturarak durumu en kısa sürede bize bildiriniz. Bu durumda kargo firmasından faturanızın bulunması istenecektir. Eğer faturanız bulunamıyorsa size faturanızın , kaşeli bir kopyasını göndereceğiz. 

Faturamın düzenlendiği adresi sonradan değiştirebilir miyim ?

Faturanızın düzenlendiği adresi değiştirmek için ; 0258 24 24 324 numaralı Müşteri Hattı telefonumuzdan ya da info@prosez.com.tr ( PSE Safety Equıpment ) adresinden sorununuzu telefon numaranızla birlikte belirterek bize ulaşabilirsiniz. Yasal düzenlemelerin izin verdiği ölçüde istekleriniz yerine getirilmeye çalışılacaktır. Kargo ya da postaya verilmiş olan faturalarda herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. 

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim ?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan “ Üye Girişi “ sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “ Siparişiniz Alınmıştır ” statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için ; 0 258 24 24 324 numaralı Müşteri Hattı telefonumuzdan ya da info@prosez.com.tr ( PSE Safety Equıpment ) adresinden sorununuzu telefon numaranızla birlikte belirterek bize ulaşabilirsiniz.

Siparişim kargoya verilmiş , adres değişikliği yapmak istiyorum.

Güncel adres bilginizi kargo firmasına iletebilmemiz için 0 258 24 24 324 numaralı Müşteri Hattı telefonumuzdan ya da info@prosez.com.tr ( PSE Safety Equıpment ) adresinden sorununuzu telefon numaranızla birlikte belirterek bize ulaşabilirsiniz. 

Siparişimin gönderim durumunu sitenizden takip edebilir miyim ?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza e-posta aracılığı ile bir gönderim numarası iletilecektir. Gerek sitemizdeki Hesabım > Siparişlerim sayfasından gerekse kargo firmasının internet sitesindeki gönderi takip sayfasından , bu numarayı kullanarak siparişinizi takip edebilirsiniz.  

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.

Kargo firması ; belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz prosez.com.tr ( PSE Safety Equıpment ) e iade edilir. 

prosez.com.tr ( PSE Safety Equıpment ) üzerinden nerelere gönderim yapabilirim ?

prosez.com.tr ( PSE Safety Equıpment ) gönderim ağı , PTT Kargo ' nun teslimat sağladığı yurtiçindeki tüm bölgeleri kapsamaktadır. Kargo firması tarafından teslimat süresi , teslimat adresinin özel koşullarına ( dağıtım kısıtlı olan bölgeler , mobil şubeler ) bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

prosez.com.tr ( PSE Safety Equıpment ) 'den yurtdışına sipariş verebilir miyim?

prosez.com.tr ( PSE Safety Equıpment ) aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

abısı, iş elbisesi, iş güvenliği levhası, baret, eldiven, gözlük maske vb. düşük desili ) tüm ürünlerde Türkiye´ nin her yerine 5.75 TL + KDV den başlayan kargo fiyatları ile gönderilmektedir. Örneğin şuanda alacağınız bir ayakkabı için Türkiye' nin heryerine başlangıç fiyatı (5.75 TL ) üzerinden gönderilecektir. Alacağınız toplu alımlarda da kargo ücretleri uygun olarak artmaktadır. Ayrıntılı bilgi için istediğiniz ürün yada ürünlerde bir yada birden fazla alım yaparak ürünü satın almadan kargo ücretinin nekadar olduğunu görebilirsiniz.Sizde Uys iş güvenliğinin düşük kargo ücreti kampanyasından yararlanın.