Sepetim

Prosez İş Güvenliği

'' HER KORUYUCU BİR HAYAT''

                 Prosez İş Sağlığı ve Güvenliği Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti. ; 2013 yılından bu yana Türkiye ‘ de ve Denizli ilinde , Sadece İş Sağlığı ve Güvenliği Ekipmanları alanında faaliyet gösteren , 15 yıl boyunca Madencilik Sektöründe ; Maden Ocak Mühendisliği , Ocaklar Sorumlu Mühendisliği ve Yöneticilik gibi çeşitli kademelerde görev almış , İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda da bir fiil sahada 15 yıl mesleki tecrübe kazanmış , A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Yetki Belgesi bulunan konusunda uzman İşletme Sahibi tarafından kurulmuş bir işletmedir. Bununla birlikte çalışma arkadaşlarını da Kişisel Koruyucu Donanımlarda Avrupa Normları (EN Standart ) , İş sağlığı ve Güvenliği konusunda bilgili ve deneyimli İş Güvenliği Uzmanlarından seçmektedir.

                   Ülkemizin en önemli sorunlarından biri olan İş kazası ve Meslek hastalıklarında ; Her yıl binden fazla çalışan ya hayatını kaybediyor , ya sakat kalıyor yada meslek hastalığına yakalanma gibi üzücü sonuçlarla karşı karşıya kalmaktadır. Bu durumun en önemli sebepleri arasında ; Çalışanların çoğunun Mesleki ve Genel iş güvenliği eğitimlerinin yetersiz olması , İşletme çalışanlarının ve İş yeri sahiplerinin İş Sağlığı ve Güvenliği ' ne yeterince önemi vermemesi , yanlış Kişisel Koruyucu Donanım seçimi ve kullanımı , yasalardaki sorunlar ve denetimlerdeki yetersizlikler bunların başında gelmektedir. Bu anlamda Prosez İş Sağlığı ve Güvenliği Ekipmanları olarak ülkemizde geliştirilmesi gereken bir konu olan İş Sağlığı ve Güvenliği Konusunda ; Güvenlik Kültürünü Artırmak ve Farkındalık oluşturmak amacı ile Avrupa Norm ' larına ( EN Standardı ) uygun olmayan hiçbir ürünün satışını yapmamaktayız. Firmamızda hiçbir şekilde Hırdavat , Nalbur vb malzemelerin satışı yapılmamakla birlikte , sadece İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EKİPMANLARI nın satışını yapıyoruz.

                   Prosez İş Sağlığı ve Güvenliği Ekipmanları ; Gerek yurtiçinden gerekse yurtdışından , Farklı Türlerden , Çeşit ' ten , Renk ' ten ve Fiyat ' tan gerçek manada kaliteli ve ekonomik Kişisel Koruyucu Donanım ürünlerin satışını yapmanın yanı sıra uygun Kişisel Koruyucu Donanım kullanımı ve seçimi hakkında da ( Çalışma Ortamı , Çalışmaya ilişkin Riskler , Sektöre Uygunluk , vb ) danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Prosez İş Sağlığı ve Güvenliği Ekipmanları olarak firmamızdan “ Koruyucu İş Elbiseleri , Reflektif İş Kıyafetleri , İş Ayakkabıları , İş Gözlükleri , İş Eldivenleri , İşçi Baretleri , Kulaklıklar ve Kulak Tıkaçları , Birbirinden farklı ortamlara uygun Toz ve Gaz Maskeleri , Trafik Ekipmanları , Güvenlik ve Emniyet Bantları , Yüksekte Çalışma Ekipmanları , İş Güvenliği Levhaları ” vb. gibi birçok farklı çeşitteki ürünlerin satışını yapmakta ve her geçen gün ürün gamına bir yenisini daha eklemektedir. 6331 , 4857 , 1475 , 5510 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği ve Sosyal Güvenlik Yasalarının gereklilikleri doğrultusunda Profesyonel Kadromuz ile Sektörünüze uygun Kişisel Koruyucu Donanımı seçmenize yardımcı olup kullanımınıza sunuyoruz. Standart ürünler dışında Özel ve Çok Riskli bölgelerde tercih etmeniz gereken malzemeler konusunda da eğer siz isterseniz bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda yardımcı olmayı İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürüne bir katkı olarak görüyoruz.

Prosez İş Güvenliği Ekipmanları Showroom

Shop Location